Düğünüyle gündem olan AKP Gaziantep il başkanı Çetin istifa etti: Affım istendi

6 Şubat depremlerinde eşi ve çocuğunu kaybeden, ve kısa süre önce görkemli bir törenle evlenen AKP Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin “çirkin kampanya var” diyerek görevinden “affını” istediğini duyurdu.

AKP Antep İl Başkanı Murat Çetin, deprem felaketinde eşini ve oğlunu kaybetti. Ancak kısa süre önce kendisinden 20 yaş küçük bir kadınla evlendiği şatafatlı düğünü gündem olmasının ardından istifa ettirildi.

Bugün sosyal medya hesabından açıklama yapan Çetin, “AKP Genel Merkezi tarafından görevden affının istendiğini” açıklayarak şu ifadeleri kullandı:

“Gazi şehrimize hizmet etme fırsatı veren Sn. Cumhurbaşkanımıza ve Teşkilat Başkanımız sayın Erkan Kandemir’e ve ekibime şükranlarımı sunuyorum. Bu zorlu süreçte beraber omuz omuza yol yürüdüğümüz mesai arkadaşlarımıza, destek veren milletvekillerimize ve beraber çalıştığımız tüm kademedeki teşkilat mensuplarımıza teşekkür ederim. Şunu ifade ederim ki şahsım üzerinden yürütülen çirkin kampanyadan ailem ve partimin yıpratılmasına asla müsaade etmeyeceğim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x